Informace o projektu

Společnost STEEL EFECT a.s. zahájila prodej rodinných domů a pozemků pro výstavbu rodinných domů v projektu "Domy Aleje" u Františkových Lázní.

Cílem tohoto projektu je vytvořit nízkopodlažní zástavbu s důrazem na soužití obyvatel a jejich soukromí. Koncept řeší objekty rodinných domů v samostatných polohách s vlastními zahradami s návazností na nově vybudovanou parkovou zónu, v těsné návaznosti na volnočasovou zónu.

Základem výstavby jsou rodinné domy s užitnou plochou 135 m2 a pozemkem od 402 m2 do 549 m2 za výbornou cenu.

Celá oblast je řešena jako obytná zóna s uzavřenou příjezdovou cestou. Právě to, že oblast není průjezdná, zvyšuje pocit soukromí a klidu. Všechny pozemky mají samozřejmě zavedené inženýrské sítě.

Nízkopodlažní forma zástavby se zahradami dává vyniknout okolnímu terénu. Pozemek je ideální pro navození pocitu klidu venkova společně s minimálními nároky na práci a údržbu. Dispoziční řešení domů splňuje moderní požadavky na bydlení v rodinném domě. Z urbanistického hlediska je zachován poměr velikosti domu k velikosti pozemku a z ekonomického hlediska je zachován poměr ceny k výkonu.

Projekt je umístěn do klidné oblasti u Františkových Lázní.